Penzion

Příjemné ubytování za rozumnou cenu

Ubytování v rodinném penzionu je zajišťováno v sedmi pokojích a apartmánu s celkovou kapacitou 20 lůžek, s možností 8 přistýlek a možností několika postýlek pro děti. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, lednicí, LCD televizí se satelitem a připojením na internet. Penzion a každý z jeho pokojů je originálně architektonicky navržen s důrazem na příjemný a moderní interiér všech pokojů a ostatních prostor penzionu. Prioritou je čisté prostředí, vstřícný a profesionální personál, který je připraven splnit Vaše přání a individuální požadavky. Celý penzion je pokryt Wi-Fi signálem. Součástí penzionu je vlastní kavárna - cukrárna s dětským koutkem.

V letních měsících je hostům k dispozici předzahrádka s dětskou horolezeckou stěnou a pískoviště. K ubytování se snídaní je možné na přání poskytnout i obědy a večeře.

Ve dvou pokojích a apartmánu je k dispozici kuchyňská linka. Před penzionem se nachází hlídané parkoviště kamerovým systémem pro hosty zcela zdarma. Ubytování v penzionu je vhodné pro individuální turisty, rodiny s dětmi i obchodní klientelu. Rodinný penzion Dena také nabízí výhodné rodinné pobytové balíčky...

Rezervace

Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:
Termín pobytu:
Typ pokoje:
Počet osob: