Pokoje


Pokoj č. 1

Pokoj v bukovém provedení, s vlastní koupelnou, předsíní, TV, WIFI, SAT a kuchyňskou linkou. Manželské postele jsou umístěny v patře nad úrovní dveří.
Dále se zde nachází rozkládací sedací souprava, která se dá využít jako přistýlka ( 2 lůžka), jídelní stolek, křeslo a 2 židle.


Pokoj č. 2

Pokoj v dubovém provedení s vlastní koupelnou, předsíní, TV, WIFI, SAT. V pokoji jsou dvě samostatné postele, 2 křesílka a 2 stolky.

Dubové trámy dávají pokoji vlastní osobitý styl.


Pokoj č. 3

Břízový pokoj s vlastní koupelnou, předsíní, TV, WIFI, SAT a kuchyňskou linkou. V pokoji se nachází dvě samostatné postele s nočním stolkem.

Je zde také výškově nastavitelný stůl se dvěma ratanovými křesly sloužící jak k pohodlnému sezení tak i k dobrému stolování.


Pokoj č. 4

Břízový pokoj s výhledem na hradby, s vlastní koupelnou, předsíní, TV, WIFI a SAT. V pokoji jsou manželské postele a pohodlná rohová sedačka, která se dá využít jako přistýlka ( 2 lůžka).


Pokoj č. 5

Pokoj v barvě břízy s vlastní koupelnou, předsíní, TV, WIFI a SAT. V pokoji jsou dvě samostatné postele, stolek a 2 křesílka.


Pokoj č. 6 (economy pokoj)

Pokoj v bukovém provedení s vlastní koupelnou, předsíní, TV, WIFI a SAT. V pokoji je samostatná postel, stolek a křesílko.


Pokoj č. 7 (economy pokoj)

Pokoj v barvě břízy s vlastní koupelnou, předsíní, TV, WIFI a SAT. V pokoji je samostatná postel, křeslo,které se dá využít jako přistýlka,stolek a křesílko.