Kavárna

Dokonalá kombinace pravé italské kávy a domácích zákusků vám nedá spát

Ochutnejte produkty naší cukrárny připravované s láskou z domácích vajíček, másla a dalších surovin a propojte je s jedinečným aroma pravé italské kávy. Výsledkem bude spojení, kvůli kterému se do naší kavárny budete muset neustále vracet. Ke kávě si u nás můžete dát pravé české buchty, domácí zákusky, dorty, koláčky anebo cukroví, které se vám bude rozplývat na jazyku. Jemná chuť těsta doplněná o jedinečnou příchuť krémů a náplní vás bude doprovázet ještě dlouho poté, co naši kavárnu opustíte. V horkých letních dnech oceníte širokou nabídku zmrzlinových pohárů nebo i samotné zmrzliny, kterou vám naservírujeme v interiéru kavárny nebo v její předzahrádce.
Sladké dobroty od nás nadchnou i vaše potomky. Ti se navíc mohou v létě za vašeho nepřetržitého dohledu prohánět po pískovišti s dětskou horolezeckou stěnou a v zimě prolézat domečkem v dětském koutku uvnitř kavárny.
A co takhle firemní porada, školení anebo rodinná oslava s promítáním fotografií přímo v kavárně? I pro to vám dokážeme poskytnout plně funkční zázemí. Půjčíme vám promítací plátno, projektor a pro stažení svých dat se u nás můžete připojit k internetu. Při vás i vaše hosty samozřejmě připravíme občerstvení, na které budou dlouhou vzpomínat.
V naší kavárně se snoubí poctivá domácí chuť s pohodou a klidem, který osvěží nejen vaše víkendy, ale i všední dny a dovolí vám uvěřit, že když člověk dělá věci s láskou, mohou se dít zázraky.

Na vaše přání vám rádi upečeme

Dorty

Otevírací doba

pondělí–pátek
13.00–19.00
sobota–neděle
zavřeno

CZ DE UK  2005–2024 © Penzion Dena | nahoru