Pobytové balíčky

Vychutnejte si v našem penzionu s cukrárnou sladký prodloužený víkend ve dvou anebo aktivní rodinnou dovolenou. Pro vaši relaxaci vám nabízíme cenově zvýhodněné pobytové balíčky, které ocení jak rodiny s malými dětmi, tak i pivní fajnšmekři nebo milovníci pěší i cykloturistiky. Vyberte si některý z balíčků a nechte se hýčkat vším, co si díky němu můžete užít.

Rodina I.

2 dny / 1 noc / 2+2 » 2 990 Kč

Nástup ve 12.00 hod, opuštění pokoje do 14.00 hod.

Rodina II.

3 dny / 2 noci / 2+2 osoby » 5 490 Kč

Nástup ve 12.00 hod, opuštění pokoje do 14.00 hod.

Sládkem na jeden den

2 dny / 1 noc / 2 osoby » 8 900 Kč

Splňte si svůj pivní sen a staňte se na jeden den sládkem v Radničním minipivovaru v Jihlavě. Samozřejmě uvidíte, jak celý proces výroby piva probíhá, ale také se pivo sami naučíte vařit! Celou dobu budete trávit po boku našeho zkušeného sládka a budete jeho pravou rukou při různých činnostech v rámci vaření piva. Vyzkoušíte si, jak probíhá šrotování sladu, vystírka, chmelovar, sbírání deky z otevřené spilky a spoustu dalších činností. Aktivně se tak budete účastnit výroby jedné konkrétní šarže zlatavého moku. Za 5–8 týdnů podle toho, jaké pivo budete vařit, pak obdržíte dárkové balení piva z této šarže a budete se tak moci pyšnit Vaším vlastním pivním kouskem.

Vaření piva obnáší nemalou zodpovědnost vůči všem pivním štamgastům a fajnšmekrům. Proto není záhodno přípravu podcenit a vstávat brzy. Navíc naši sládci nejsou žádná ranní ptáčata, takže pivo začínáme vařit okolo 9 hodiny dopoledne a vaříme až do večera. Pokud Vás ale bude tlačit čas, není problém pobýt se sládkem i kratší dobu.

Příjezd a ubytování dle domluvy, opuštění pokoje do 14.00 hod.

Pozor!
Sládkem na jeden den se může stát pouze osoba starší 18 let. Pro práci sládka doporučujeme oblečení na převlečení, abyste se v pivovarském pracovním zápalu neumazali (ale není nutností). V ležáckém sklepě je opravdu zima, takže nějaký dlouhý rukáv se bude hodit (mikina, apod.)

1 osoba – 7 300 Kč (jednolůžkový pokoj)
2 osoby – 8 900 Kč (1× dvoulůžkový pokoj)
3 osoby – 9 900 Kč (1× třílůžkový pokoj)
4 osoby – 12 100 Kč (2× dvoulůžkový pokoj)

Pouze ve dnech úterý až sobota.
Cca 10 hodin (čas je pouze orientační, vše se odvíjí od technologického procesu vaření konkrétního piva).

Pivní degustace se sládkem a prohlídka pivovaru

2 dny / 1 noc / 2 osoby » 3 390 Kč

Prohlídka pivovaru a řízená pivní degustace (60–90 min)
Aneb jak se vaří čerstvé, nefiltrované a nepasterizované pivo v jihlavském podzemí… Vrchní sládek Radničního minipivovaru Vás provede prostory minipivovaru: pivnice, varny, spilky na kvašení piva a ležácký sklep s tanky pro zrání piva. V průběhu prohlídky obdrží každý účastník exkurze vzorek piva přímo z ležáckého tanku. Vychutnejte si všechna piva, která máme v Radničním pivovaru právě na čepu! Při prohlídce pivovaru ochutnáte jeden vzorek našeho čerstvého piva, a to přímo z ležáckého tanku. Ale abyste mohli pečlivě porovnat i další piva, dopřejeme Vám komplexní degustaci piv z Radničního minipivovaru a degustaci  piv z jiných tuzemských nebo zahraničních minipivovarů. (co budou aktuálně na čepu)
V rámci této řízené degustace se dovíte něco o tradiční výrobě piv, jejich původu a senzorických vlastnostech. Zkrátka budete poznávat celkové vjemy toho zlatavého moku – jakou má barvu, chuť, vůni, hořkost a budete tak moci porovnávat jednotlivé vzorky.

Jiný počet osob – na poptání.
Pouze ve dnech úterý–sobota, v rámci otevírací doby pivnice.

CZ DE UK  2005–2022 © Penzion Dena | nahoru